Monday, 21 October 2013

Jak už jsem psala ,poslední dobou docela dost kupuji kosmetiku.

Jako první bych se chtěla zaměřit na rtěnku od Kate Moss. Je to odstín 102,a je taková krásně růžová,avšak ne nějak křiklavě,vlastně skoro nepoznáte,že ji máte. Je lehká,rychle se vsákne,a naprosto dokonale voní,řekla bych že po melounu,ale opravdu jemně,není to taková ta vůně kosmetiky,kterou si kupují naše babičky.
(toto nejsou moje rty,je to stažené z  netu,na mé fotce to nejde vidět)


Další věcí je pudr od Astoru.Je lehoučký,a k pleti příjemný na dotek. Jediná nevýhoda je,že má zavírání na šroubování,a je celkem tenké,takže se,jak si můžete všimnout,lehce rozbije.

Dále řasenka Maybelline New York The Falsies Volum' Express. Možná víte,že ji používá Acacia,a já se do ní od prvního použití naprosto zamilovala. Štěteček má jako kdyby dvě strany,jedna je s širšími štětinkami,a druhá strana je nahustěnější. Řasy m dlouhé a husté,a hlavně vydrží celý den bez drolení.


 Poslední věcí je make up Rimmel London Match Perfecion.A už teď se stává mým nejoblíbenějším make upem. Je lehký,příjemný na dotek pleti,má krásnou lehkou vůni,lehce se roztírá,netvoří efekt masky,vypadá přirozeně,a nedělají se z něho ošklivé šupinky,ani nijak nevysušuje pleť. A jako bonus, má pumpičku,takže nezanášíte žádné bakterie dovnitř.


Používáte tyto přípravky? Jak jste s nimi spokojeni?

Terr x

No comments:

Post a Comment