Friday, 7 February 2014

Miley CyrusMiley Cyrus. Dnes buď milována,nebo nenáviděna. Proč? Protože ukázala, kdo je. Protože vyrostla,stala se dospělou. Je to přirozený proces že lidé dospívají,mění se. Miley je pořád ta stejná osoba, jenom má jiné vlasy, a dělá nečekané věci, to je toho. Jenomže lidem takovéhle blbosti stačí. Stačí jim to na to, aby mohli kritizovat. Mám příklad, asi jste si všimli posledních fotek pro časopis Vogue (pokud ne,podívejte se tady ) Jako pardon?Komentáře typu že je děvka a podobně? Hhh,ne? Ty fotky jsou krásné,kdyby to bylo nějak vulgárně vyfocené, tak dobře,no, ale jsou opravdu nádherné, a já nechápu, jak proti tomu někdo může někdo něco takového říct.Další bod, Hannah Montana. Přiznávám, brečela jsem když to bylo u konce (navíc podotýkám, bylo mi 10). Ale je jasné, že všechno jednou skončí. Byl to seriál,a to tak bývá. Navíc,vy by jste chtěli aby Miley hrála Hannah až někdy do 30? To by bylo trošku divné,nemyslíte?A tím se dostáváme k tomu,co se stalo po tom. Změnila účes aby ji už lidé nepřiřazovali k té malé sladké holčičce, kterou už v 18 dávno nebyla, a bum, lidi z toho šíleli. Přestala být Disneyho ovečka, začala se chovat podle sebe, oblékat se podle sebe, říkat to, co si myslí. Jenomže to nikdo nedokázal pochopit, tak se jim to prostě nelíbilo/nelíbí.

Dále potom její videoklipy. "Děvka,neumí nic jiného než se svlékat.." a podobně. Někdo asi nepochopil,co ty klipy znamenají (nečekaně).
We can't stop- ten klip je o jedné velké párty, kde si dělají, co se jim zlíbí. Co je na tom za podivnost? Je ji 21, proboha.
Wrecking ball- k tomu máte vysvětlení o kousek výše.
Adore you- jak vypovídá text písničky,je to o tom,jak je hrozně zranitelná. Proto je v posteli, ne moc oblečená, ve vodě. Jenomže je opět pro všechny slut. (Mimochodem,vidíte,jak je i bez make-upu strašně krásná?!)

                                                              koukejte,jak je nádherná!

Tak,tohle by byl nějak ve zkratce můj názor na Miley Cyrus a vše, co se okolo ní děje. A pokud jste pořád nepochopili,co svým chováním chce říct,opravdu doporučuji se podívat na její film The Movement.Terr xx

3 comments:

 1. Konečně to někdo chápe, děkuji! x

  ReplyDelete
 2. mne sa práveže začala páčiť teraz! nemala som ju vôbec rada ako hanu montanu a ludia vedia iba kritizovať (nič nové pod slnkom) a obdivujem ju že sa ešte nezrútila z tolkej zlej kritiky a nepripúšťa si to k srdcu - to by som ja nevedela...takže v skratke, súhlasím s tebou! :D

  http://simonnezacko.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 3. Ja milujem Miley a konečne človek, ktorý to chápe :))) a vždy bude dokonalá a krásna
  www.allmoblog.blogspot.com

  ReplyDelete