Saturday, 29 March 2014

Love is loveAhoj,  dlouho jsem nic nenapsala, že? Omlouvám se, ale já prostě nic nestíhám, a po večerech nemám chuť do noci sedět nad článkem. Každopádně, mám asi 4 rozepsané, takže, jdeme na to!Neuvěřitelně mě vytáčí, když někdo někdo nazývá, nebo nadává někomu do "teploušů" a "buzen". Proč se z těchto pojmenování stala nadávka? A proč se vůbec těmto lidem nadává?

"Je to něco nepřirozeného. Hnus, tito lidé by se měli vyvraždit."
To mi promiňte, ale pokud někdo něco takového řekne, měl by vyhledat lékařskou pomoc. Jenomže, lidí tohoto tvrzení, je bohužel více, než lidí opačného názoru. Ale proč? Proč to tak lidé vidí? Vždyť, láska je láska, člověk jako člověk, ne?  Taky neodsoudíte někoho kdo má hnědé vlasy, tak tedy proč homosexuály? Mně to hlava nebere, a nikdy asi nevezme.

V některých zemí jsou dokonce i tresty smrti, za to, že milujete toho, koho milujete. To mi přijde už jako něco opravdu odporného. Ano, to, že není ve většině zemí povolené mít v registrovaném partnerství nebo manželství děti, bych ještě nějak možná pochopila. Ale smrt za to, kdo jste? Tady nejde o to, jestli jste homosexuál nebo ne, ale o to, že je to prostě člověk, člověk se stejnými orgány, city, znalostmi, ale ne se stejnými právy.

Nevím, co bych k tomu ještě dodala, jak jste asi vypozorovali, homofóbie a všeobecně nespravedlnost vůči homosexuálům se mi hnusí, avšak já s tím nemohu nic dělat. Při psaní tohoto článku jsem se naštvala, a asi 50x si zopakovala slovo "proč?". Nemám tušení.

Terr xo

4 comments:

 1. mám gaye v širší rodinné příbuznosti a zbožňuju ho, jediný co mě štve je, že jeho přítel je fakt hezkej a nechce mě :-D :-D

  ReplyDelete
  Replies
  1. aghh, to ti závidím, já chci taky kamaráda gaye :(
   to je blbý, no :D

   Delete
 2. Já nechápu ani to s těmi dětmi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já rozhodně taky ne, ale potřebovala jsem nějaký poměr, hh.

   Delete