Tuesday, 27 May 2014

Catrice Camouflage Cream - recenzeAhoj, po docela dlouhé době to dnes bude zase recenze. Sice jsem říkala, že recenzi na tento produkt dělat nebudu, že je natolik známý, ale zjistila jsem, že spíše mezi blogerkami, a zkrátka lidmi, kteří se o tohle více zajímají.
Docela mě mrzí, že jsem o korektoru věděla už dříve, protože to bych z něj byla ještě víc nadšená. V tomto případě jsem byla ráda, že je opravdu tak skvělý jak se říká, a nejsem zklamaná. 

Catrice Camouflage Cream říká: "Naprostá nutnost pro dokonalou pleť. Krycí krém Camouflage s dlouhotrvající texturou se jednoduše vpije do tvé pleti a spolehlivě zakryje nedokonalosti pleti, pigmentové skvrny a červené žilky. Krycí krém nabízí vysoké krytí." Já můžu jen souhlasit. 

První co mě mile překvapilo, byly odstíny. Jsou sice jenom tři (tady). Nejtmavší 030 Rosy Beige, 020 Light Beige a 010 Ivory, a ten nejsvětlejší mám já.  S barvou jsem spokojená, jenom se trochu bojím toho,až se v létě opálím, bude víc znatelný. 
Teď ale něco, co je pro mě velmi výrazné mínus. A to je balení. Černá šroubovací krabička (?). Když si korektor nanáším ráno, je to v pohodě, ale když mám vložit prsty do balení někde venku, do toho se mi moc nechce, nemám ráda, když musím sahat dovnitř. Štěteček se mi s sebou pořád tahat nechce, takže tohle je opravdu nepraktické. Další záporný bod co se týká balení je to, že se hrozně rychle zašpiní a kvůli šroubování se mi někdy stane, že krabičku prostě nedokážu otevřít. Tohle je asi spíš moje nešikovnost, ale vážně mi to vadí.

Konzistence je tužší, až krémová, roztírá se dobře. A to krytí? Jsem ohromena. Používám ho jak na kruhy
tak na nedokonalosti, a musím říct, že na obě  mi funguje skvěle. Vypadá docela přirozeně. Nijak nevoní, takže další plus. Co bych asi vytkla je to, že když mám trochu mastnější obličej po nanesení krému (ráno) , můžu ho zapracovávat jak chci, ale na nedokonalostech se stejně moc neudrží. Po důkladném zapudrování je to lepší, ale je s tím trochu problém.
To je ale chyba jenom díky mě, bych řekla.

Jeho cena se pohybuje někde okolo 70 - 100 Kč, což mi přijde přijatelné. Je docela dostupný, najdete ho  například v Rossmannovi, v DM myslím že ne, ale nejsem si tím úplně jistá.

Celkové hodnocení? Kryje, kryje opravdu velmi dobře, a to je ta věc, kterou jsem očekávala. To že nejsem spokojená s balením, je drobnost. Tenhle korektor doporučuji, minimálně na vyzkoušení, jestli vám sedne, protože se to opravdu vyplatí.


                                              Co vy, jaký máte názor na tento korektor? 
Terr xoxo 


No comments:

Post a Comment