Thursday, 21 August 2014

bye bye summer

(obrázek můj)

Tak, je to tady.
 Nevím, jak je možné, že ty prázdniny takhle utečou, každopádně to není fér. Nechápu, jak někdo může chtít, aby už byl konec, nebo jak se někdo může nudit. Já sice mám to štěstí, že mi rodiče umožňují cestovat do zahraničí, a doma jsem dnes asi 8. den za celé prázdniny, ale i když jenom ležím v posteli, jím, koukám na seriály nebo si čtu, užívám si to. Někdo to sice může brát jako vyhozený čas, ale je mi 15, a to je myslím na zahálení ideální věk. Na spasení světa mám ještě spoustu času.
 Vím, že jsem na blog docela kašlala, ale buď jsem byla pryč, nebo jsem se prostě nechtěla stresovat s vymýšlením článků. Sice jsem dávala na fb stránku  fotku s tím, že bude článek, no, tak nakonec nebyl. Ten konkrétní, který jsem fotila a z části napsala ještě není hotový, musím ještě sehnat nějaký materiál na zpracování (lol, teď to zní jako bych chystala nějaký důležitý projekt, ne, jen trochu větší článek než obvykle).   
Každé prázdniny si říkám, že se budu snažit být víc s kamarády. Letos jsem bohužel byla jenom 4x venku, a 3x u mě někdo spal. Říkám si každý rok, že budu chodit pořád ven, ale nikdy mi to nevyjde. Což je jedna ze záporných věcí na prázdninách, sejít se s někým je jako sestrojit raketu. Buď nemůže on, nebo já.
Nejsem připravená jít do školy. Ještě jsem si nestihla odpočinout, a už tam mám zase jít? Pff. Vážně nemám nejmenší tušení, jak budu zvládat vstávat v 6 a vracet se ve 4, nedej bože ještě později. Když jsme u rozvrhu, dost se ho děsím. Celkově představa mě, že méně než za dva týdny přijdu pozdě odpoledne domů a celá zničená budu do večera sedět u učení, mě docela znepokojuje. Zvykla jsem si na nicnedělání, zbožňuju nicnedělání! Další bod jsou moji spolužáci. Ne, že bych je neměla ráda, mám super třídu, ale potkávat KAŽDÝ DEN STEJNÉ LIDI (stačí tam jen to lidi a už to se mi moc nelíbí) je pro mě dost hrůza *sigh*.
Žádné Back to school články dělat nebudu, protože mně je docela jedno co nosím do školy a sešity si zdobit pravděpodobně nebudu. Jediné, co vám k tomu můžu říct je, že jsem šla okolo Tchiba, kde mají právě teď různé školní potřeby, a mezi nimi i takové ty hezké lepící pásky, takže pokud byste něco vyráběli, koupit je můžete tam. Samozřejmě bych chtěla mít hezký a originální sešit, ale když si vezmu, že za rok do  jednoho předmětu budu potřebovat  tak 2 sešity (sice loni jsem jich vypotřebovala v matice 5 s 60 listy..egh), hledám si čas kdy ten další sešit už sakra koupím, a na zdobení mi moc času nezbyde. Možná, až příští rok budu na vyšším gymplu ( jakoby 1. ročník střední) a budu si psát co já uznám za vhodné, sešity si udělám nějak originálně.

Tenhle článek nic moc o ničem není, možná jen aby ve vás prohloubil depku z konce prázdnin, za co se vám omlouvám.
Užijte si aspoň ten zbytek,
Terr xoxo  

2 comments:

  1. Nee.. Snažím se na školu nemyslet a ty tohle :/ :D Jinak mám ze školy naprosto stejné pocity jako ty :X Chci prázdniny alespoň ještě měsíc.
    http://jeanne-s-world.blogspot.cz/

    ReplyDelete
  2. na mém blogu probíhá giveaway o shiseido kosmetiku, jestli máš zájem, zapoj se :) http://before-it-all-explodes.blogspot.cz/2014/08/shiseido-giveaway.html#more

    ReplyDelete